Naprawa smartfonów Warszawa

Ulticore > Naprawa tabletów

Naprawa tabletów w Warszawie

Uliticore świadczy szereg profesjonalnych usług z zakresu IT. W naszej siedzibie na Białołęce w Warszawie oferujemy m.in. naprawę tabletów uszkodzonych mechanicznie oraz pełen zakres napraw pogwarancyjnych. Zajmujemy się również serwisem urządzeń znajdujących się na gwarancji. Jesteśmy przygotowani do naprawy tabletów wielu popularnych marek.
Zaplecze techniczne umożliwia naszym specjalistom wykonanie diagnostyki tabletów (zarówno od strony sprzętowej, jak i programowej). Jesteśmy przygotowani do wykonywania wymiany podzespołów, które uległy uszkodzeniu – np. płytek z niesprawnymi gniazdami zasilającymi USB, płyt głównych czy rozbitych lub nieprawidłowo działających wyświetlaczy. Profesjonalny sprzęt i doświadczony personel gwarantują, że naprawy tabletów będą wykonane we właściwy, zgodny z zaleceniami producenta sposób.

Naprawa tabletów – Białołęka i Bielany

Nasza firma mieści się w północnej części Warszawy. Naprawy tabletów podejmujemy się zarówno na zlecenie firm jak i dla klientów indywidualnych. W związku z lokalizacją naszej siedziby, najszybciej możemy reagować na zlecenia naprawy tabletów z Bielan i Białołęki. Jednak dzięki możliwości komunikacji za pośrednictwem interaktywnej strony internetowej, jesteśmy gotowi także wyjść naprzeciw potrzebom klientów spoza stolicy. Oczywiście nie muszą oni w tym celu odwiedzać serwisu naprawy tabletów w Warszawie. Cały proces możemy obsłużyć on-line, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem w dobie pandemii COVID.

Zadzwoń do nas!

22 290 31 30

lub wyślij nam wiadomość (szybka odpowiedź)

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.