O Firmie

Ulticore > O Firmie

W ULTICORE zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie zaopatrywania w sprzęt i niezbędnego do efektywnej pracy oprogramowania. Świadczymy również usługę profesjonalnej informatyzacji, czy też modernizacją istniejących już systemów informatycznych w Twojej firmie. Zależy nam na dostarczaniu tak dopasowanych rozwiązań, by Twoja firma działała jak precyzyjnie naoliwiona maszyna. Lata zebranych doświadczeń oraz stały kontakt z naszymi Klientami pozwoliły nam stać się prawdziwymi specjalistami z zakresu pełnego spektrum usług IT dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasi pracownicy co dzień zapoznają się z nowinkami napływającymi ze świata, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najbardziej nietypowe rozwiązania o jakich marzy wielu przedsiębiorców. Dzięki nam masz możliwość wdrożenia najlepszych systemów, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwem czy też instytucją. Zawsze możesz liczyć na dostarczanie przez nas najnowszych technologii prosto pod Twoje drzwi. Mamy świadomość, że świat usług IT jest bardzo dynamicznym, dlatego też chętnie udzielamy fachowych porad oraz wsparcia na wszystkich etapach wdrażania nowych technologii jako narzędzi pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.

Dzięki naszej uczciwości i zaangażowaniu współpracujemy od lat z największymi dostawcami oraz producentami z całego świata. Nasi Partnerzy Biznesowi to marki, z którymi lata temu zawarliśmy relacje partnerskie owocujące tytułami autoryzacyjnymi i rekomendacjami. To dzięki nim masz gwarancję najwyższej jakości na światowym poziomie. Dysponujemy bogatym portfolio wdrażanych przez nas rozwiązań a każde z nich charakteryzuje się indywidualnością i precyzją w doborze.

Chętnie porozmawiamy o Twoich pomysłach oraz potrzebach. Wspólnie uruchomimy  każde z rozwiązań dostępnych na rynku. Dodatkowo zapewnimy Ci stałą opiekę nad pełną infrastrukturą sprzętową oraz w razie potrzeby rozbudujemy ją lub całkowicie przebudujemy.

Za wyborem naszej firmy przemawia nie tylko szeroki zakres profesjonalnych usług, ale również długoletnie doświadczenie. Mieliśmy okazję spotkać się z najróżniejszymi systemami i urządzeniami, co znacząco poszerzyło naszą wiedzę w branży IT. Czas pozwolił nam również świetnie zorganizować działania firmy oraz rozbudować ambitny, pomysłowy i wykfalifikowana zespół.

Serwis komputerowy
Sieci komputerowe
Urządzenia drukujące
Audyty IT
Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą